Практичний психолог закладу дошкільної освіти № 296

/Files/images/DSC06341.JPG

Графік роботи практичного психолога

Дні тижняГодини роботиПерерва
Понеділок08.00 - 16.0030 хв.
Вівторок08.00 - 16.0030 хв.
Середа08.00 - 16.0030 хв.
Четвер08.00 - 16.0030 хв.

Графік консультацій

День тижняЗміст роботиЧас проведення
ПонеділокПроведення консультації для батьків, вихователів8.30-9.30
СередаПроведення консультації для батьків, вихователів15.00-16.00

Робота психологічної служби проводиться через різні форми роботи. Одна із форм – діагностична робота з дітьми яка містить в собі вивчення наступних питань:

- вивчення рівня адаптації новоприбулих дітей раннього віку до нових умов, метою якого стало виявлення серед новоприбулих дітей раннього віку дезадаптованих та робота з ними відносно усунення негативних емоцій;

- вивчення стану мовленнєвого розвитку дітей, метою якого стало одстеження звукови мови, розвитку артикуляційної моторики.

Адаптація новоприбулих дітей аналізується на основі спостереження за їх поведінкою. Рівень адаптації вивчається за показниками поведінки:

- емоційний стан;

- діяльність;

- взаємовідносини з дорослими;

- взаємовідносини з однолітками;

- мова;

- зміст потреби в спілкуванні.

На основі даних буде спланована і проведена корекція характеру поведінки дітей. Результатом планомірного підходу стануть зміни в характері поведінки дітей:

- діти спокійні врівноваженні;

- з’явилася потреба у спілкуванні з однолітками і дорослими.

У ході роботи вивчється стан здоров’я дітей і динаміка пізнавальної активності з метою розробки рекомендацій щодо організації і проведення медико – педагогічних заходів, спрямованих на оптимізацію виховної та навчальної діяльності.