/Files/images/robota_pedagogv/PB201042 119a.JPG

Завдання на навчальний рік 2023/2024

Єдина науково-методична тема : "Розвиток особистості дитини через пріоритет народної педагогіки"

1. Організувати роботу по формуванню у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я і мотивації щодо здорового способу життя, дотримання гармонійних, доброзичливих взаємин між усіма суб’єктами освітнього процесу: педагогами, дітьми та батьками вихованців.

2. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.

3. Продовжувати роботу по використання ІКТ і художніх творів длясамоосвітньої практики дітей у системі проблемно-пошукової діяльності, творчості й дитячого експериментування як із матеріальними, так і з соціальними об’єктами

4. Впровадження програми «Впевнений старт» в групах середнього та старшого дошкільного віку